• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

.....

Drukuj
Opublikowano: 04 wrzesień 2019

 

................
 

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie informuje:

W związku z ogłoszeniem w dniu 13 marca 2020r przez Premiera Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego informujemy, że od dnia 16 marca do odwołania NIE PROWADZIMY obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem.

Wszystkie wizyty diagnostyczne zostają odwołane.

Prosimy aby kontaktować się z Poradnią telefonicznie: 17/7483800

Poprzez e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Lub pocztą tradycyjną na adres Poradni: ul. Rejtana 3, 35-326 Rzeszów

................

W zakładce "Koronawirus" na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku umieszczamy artykuły, porady i zalecenia na ten trudny czas.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

...............

 

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem w dniu 13 marca 2020r przez Premiera Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 23 marca 2020r nasza Poradnia uruchamia dyżury telefoniczne dla rodziców i nauczycieli (TELEPORADY).

1. Uruchamiamy dla Państwa dwa bezpośrednie numery telefonów, pod którymi od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00 dyżurować będą specjaliści (psycholodzy, pedagodzy, psychoterapeuci). Postaramy się „na gorąco” pomagać Państwu w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, psychologicznych i innych.

2. Uczniowie, którzy do tej pory uczestniczyli w psychoterapii, nadal mają możliwość kontynuować ją (oczywiście na odległość), w formie wybranej i uzgodnionej z psychoterapeutą prowadzącym (Skype, WhatsApp, e-mail lub telefonicznie). Kontynuacja jest możliwa wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z psychoterapeutą.

3. Poradnia nadal prowadzi działalność orzeczniczą (praca Zespołu Orzekającego odbywa się wg planu), jednak i w tym przypadku na odległość. W związku z tym prosimy o przekazywanie dokumentacji i wniosków w wersji elektronicznej (skany dokumentów przesłane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ) lub pocztą tradycyjną (listownie) na adres poradni.

4. Pracownicy Poradni będą również kontaktować się z Państwem telefonicznie (lub w innej formie, ustalonej przez Was i pracownika, np. przez komunikator), aby wspólnie dokonać omówienia wyników badań dziecka (wykonanych już wcześniej), ustalić zalecenia do orzeczenia lub sporządzić wywiad diagnostyczny.

TELEPORADY – od 8.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku:

17/748 38 00

 

TELEPORADY – od 8.00 do 13.00 od poniedziałku do piątku:

17/ 748 38 23

17/ 748 38 10

17/ 748 38 11

 .................  

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Nr 2 w Rzeszowie jest dostępna Biuletynie Informacji Publicznej.

 .................  

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami w zakładce "Aktualności"

          .................