• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Zajęcia grupowe "Polubić naukę"

Drukuj
Opublikowano: 04 wrzesień 2019

 

Polubić naukę

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 zaprasza zainteresowanych uczniów starszych klas szkoły podstawowej do udziału w kolejnych edycjach zajęć grupowych pt. Polubić naukę.

Program rozwijający twórcze myślenie i kreatywność przeznaczony jest dla wszystkich uczniów, którzy chcą poznać i zastosować nowoczesne techniki i sposoby efektywnego uczenia się w domu.

Zajęcia są prowadzone w małych grupach, trwają przez jeden miesiąc (cztery spotkania w godzinach popołudniowych trwające 90 minut).

„W trakcie zajęć poznajemy preferowane style uczenia się, mnemotechniki, mapy myśli. Ćwiczymy twórcze myślenie i rozwiązywanie problemów, poznajemy ćwiczenia z treningu szybkiego czytania ze zrozumieniem. Dyskutujemy o tym co pomaga, a co przeszkadza w nauce, wymieniamy się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w uczeniu się”

Zgłoszenia:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie, ul. Rejtana 3 (informacja telefoniczna 17/7483800 lub 17/7483806)

- należy wypełnić i złożyć formularza dostępnego na stronie Poradni w zakładce „Druki do pobrania” – wniosek o przyjęcie do Poradni (należy wpisać – udział w zajęciach grupowych „Polubić naukę”). Wniosek wypełniają rodzice.