• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Zajęcia "Polubić naukę"

Drukuj
Opublikowano: 16 październik 2017

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Rzeszowie

 

zaprasza zainteresowanych uczniów starszych klas szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych do udziału w zajęciach grupowych pt. Polubić naukę.

Program przeznaczony jest dla wszystkich uczniów, którzy chcą poznać i zastosować nowoczesne techniki i sposoby efektywnego uczenia się w domu.

Zajęcia są prowadzone w małych grupach, trwają przez jeden miesiąc (cztery spotkania w godzinach popołudniowych trwające 90 minut).

W trakcie zajęć poznajemy preferowane style uczenia się, mnemotechniki, mapy myśli. Ćwiczymy twórcze myślenie i rozwiązywanie problemów, poznajemy ćwiczenia z treningu szybkiego czytania ze zrozumieniem. Dyskutujemy o tym co pomaga, a co przeszkadza w nauce, wymieniamy się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w uczeniu się.

Zgłoszenia są przyjmowane w sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  nr 2 w Rzeszowie poprzez wypełnienie i złożenie formularza dostępnego w zakładce „Druki do pobrania” – wniosek o badanie (należy wpisać – udział w zajęciach grupowych „Polubić naukę”).